12.11.2017 – WYSTAWA „GRAFIKA I FOTOGRAFIA” MONIKI CICHOSZ

Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprasza 12.11.2017 r. o godz. 17.00 na wernisaż wystawy Moniki Cichosz „Grafika i fotografia”.

MONIKA CICHOSZ ukończyła Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, gdzie odbyła studia magisterskie na specjalności Intermedia. Dyplom zrealizowała w Pracowni Malarstwa, rysunku i działań intermedialnych prof. Aleksandry Gieragi i w Pracowni Fotografii dr Artura Chrzanowskiego. Studia Licencjackie ukończyła w 2010 roku, kierunek Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych. Obroniła dyplom pt. „Przestrzeń postindustrialna” realizowany w pracowni fotografii na Wydziale Wychowania Artystycznego, aktualnie Wydziale Sztuki na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Jest autorką projektu fotograficznego „Martwestudio”, jaki prowadzi od 2011 roku. Uczestniczka licznych wystaw, targów oraz plenerów. Brała udział w aukcjach młodej sztuki w Warszawie oraz w Łodzi.