13.02.2016 – WYSTAWA FOTOGRAFICZNA TOMASZA KOLMASIAKA „KIERUNEK: UKRAINA”

W Galerii Miejskiego Domu Kultury w Radomsku 13 lutego 2016 r. odbyło się na otwarcie wystawy fotograficznej Tomasza Kolmasiaka „Kierunek: Ukraina”. Po wernisażu w ramach Klubu Podróżnika autor spotkał się z radomszczańską publicznością.

Tomasz Michał Kolmasiak- urodził się w 1984 w Częstochowie. Dziennikarz, pasjonat historii, fotograf amator z profesjonalnym sprzętem. Autor wielu artykułów prasowych oraz naukowych z dziedziny historii. Ma na swoim koncie wydaną w 2013 r, książkę pt. „Łazów. Przyczynki z dziejów wsi.” Do zainteresowań zalicza się też polityka i samorząd w latach 2010-2014 pełnił funkcję radnego Rady Gminy Wielgomłyny. Obecnie zajmuje się prowadzeniem biznesu i realizowaniem swoich pasji.