15.02.2014 – „W poszukiwaniu ciszy” – wystawa fotografii Grzegorza Ojrzyńskiego

15 lutego 2014 r. w Galerii Miejskiego Domu Kultury w Radomsku otwarta została wystawa fotograficzna Grzegorza Ojrzyńskiego. Autor wystawy amatorsko zajmuje się fotografią od 1979 r. Jest członkiem Myślenickiej Grupy Fotograficznej. W lipcu 2011 r. został członkiem Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego, a od marca 2012 roku rozpoczął współpracę z grupą fotograficzną Pictorial Team. Uhonorowaniem jego pasji do fotografii było nadanie mu w 2013 r. tytułu artysty fotografa przez Stowarzyszenie twórców FotoKlubu RP. Swoje prace prezentował na licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych, miedzy innymi w Lanckoronie, Częstochowie, Katowicach Bełchatowie, Piotrkowie Tryb, Krościenku czy Ochotnicy Dolnej. W Radomsku swoje prace zaprezentował Pan Grzegorz Ojrzyński po raz pierwszy w Galerii MDK.