16.12.2015 – WYSTAWA PRAC DZIECIĘCYCH SEKCJI PLASTYCZNYCH MDK „W KRAINIE PANI ZIMY”

16 grudnia 2015 roku w Galerii Miejskiego Domu Kultury w Radomsku w świątecznym nastroju odbył się wernisaż wystawy „W Krainie Pani Zimy”. Na wystawie zostały zaprezentowane prace dzieci z sekcji plastycznych działających w MDK „Nikiforki” – instruktor Natalia Kołodziejczyk – Łągiewka oraz „Perspektywa” – instruktor Ewa Margas – Cyganek. Podczas wernisażu z koncertem kolęd i pastorałek wystąpili także członkowie Zespołu Wokalno – Instrumentalnego „Tęczowe Nutki”. Zespół do występu przygotowała Pani Justyna Szalińska – instruktor muzyki.