20.12.2014 – „ŚWIĄTECZNE ANIOŁY” – WYSTAWA PRAC DZIECIĘCYCH SEKCJI PLASTYCZNYCH MDK

20 grudnia 2014 r. w Galerii Miejskiego Domu Kultury w Radomsku otwarta została wystawa „Świąteczne Anioły”. Prezentowane na wystawie prace wykonały dzieci z sekcji plastycznych działających w MDK: Dziecięcej Sekcji Plastycznej „Perspektywa” – instruktor Ewa Margas – Cyganek i Dziecięcej Sekcji Plastycznej 5 – 6 lat, którą prowadzi instruktor Natalia Kołodziejczyk – Łągiewka. Oprawę muzyczną wydarzenia przygotowały dzieci z Zespołu Wokalno-Instrumentalnego „Tęczowe Nutki” pod kierunkiem Justyny Szalińskiej.
Licznie zgromadzeni na wernisażu goście podziwiali przepiękne prace młodych artystów, na których dominowały anioły i zimowe pejzaże.
Zapraszamy do zwiedzania ekspozycji do 12 stycznia 2015 r.