3.10.2015 - WYSTAWA BYŁYCH I OBECNYCH CZŁONKÓW KLUBU PLASTYKA MDK

3 października w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się wernisaż poplenerowej wystawy byłych i obecnych członków Klubu Plastyka działającego w naszej placówce. Zaprezentowane na wystawie prace to efekt intensywnej pracy młodzieży podczas plenerowych warsztatów malarskich w Karpaczu, zorganizowanych w dniach 17 – 24 sierpnia 2015 r. przez Miejski Dom Kultury w Radomsku. Inspiracją do ich powstania była nie tylko przyroda i przepiękne krajobrazy, ale także ciekawi ludzie, artyści zamieszkujący tamte strony. Swoje prace na wystawie przedstawili: Nika Kuliś, Ewelina Stalka, Magda Adamczyk, Aleksandra Bociańska, Igor Kubik, Damian Kosowski, Karolina Radziejewska, Maria Miśkiewicz, Aleksandra Dyktyńska i Ewa Margas – Cyganek – instruktor Klubu Plastyka.