OBJAZDOWA WYSTAWA INTERAKTYWNA

OBJAZDOWA WYSTAWA INTERAKTYWNA "EKSPERYMENTUJ"

Interaktywna wystawa naukowa EKSPERYMENTUJ z Centrum Nauki Kopernik dostępna będzie w MDK 18 czerwca 2019 r.

Wystawa jest przeznaczona dla różnych grup odbiorców: dzieci od pierwszej klasy szkoły podstawowej, młodzieży oraz dorosłych. Towarzyszy jej troje animatorów Centrum Nauki Kopernik. To eksperci, pasjonaci nauki, którzy chętnie objaśnią zwiedzającym działanie eksponatów i opowiedzą o zjawiskach naukowych. Podczas wystawy będzie można zobaczyć eksponaty m.in. „Dowód na twierdzenie Pitagorasa”, „Tablica Galtona”, „Szyfry”, „Wirujące krzesło”, „Najszybsza zjeżdżalnia”, „Dziwne walce”, „Znikające barwy” i wiele innych niezwykłych ciekawostek naukowych.

Wystawę można interaktywnie oglądać 18 czerwca 2019 w godz. 10.00 – 18.00 w sali tanecznej MDK Radomsko (I piętro)
Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt z Działem Upowszechniania Filmu i Organizacji Imprez 44 – 683 24 86 lub 501 019 312

fot. Wojciech Surdziel/Centrum Nauki Kopernik