"RED & BLUE" - WERNISAŻ WYSTAWY E. KUSIŃSKIEJ

20 lipca w Galerii Miejskiego Domu Kultury w Radomsku odbył się wernisaż wystawy Red & Blue Elżbiety Kusińskiej. Artystka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi, Wydział Malarstwa i Grafiki, specjalność: Grafika Artystyczna. Dyplom w Pracowni Technik Cyfrowych prof. Grzegorza Chojnackiego. Od 1997 r. związana ze Stowarzyszeniem Plastyków Amatorów w Łodzi i Klubem Plastyka Amatora przy Łódzkim Domu Kultury. W latach 2008-2010 prezes SPA i KPA. Obecnie pracuje jako instruktor w Galerii Ogród Sztuki – Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim.
Twórczość w dziedzinie malarstwa, grafiki (warsztatowej i cyfrowej), rysunku i fotografii.
Brała udział w konkurach i przeglądach środowiskowych i ogólnopolskich zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Swoje prace prezentowała na ok. 240 ekspozycjach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą.