17 - 21.08.2013 - MULTIMEDIALNA WYSTAWA

17 - 21.08.2013 - MULTIMEDIALNA WYSTAWA "LABIRYNT"

„Labirynt” – multimedialna podróż, której przewodnikiem jest głos lektora. Otwarcie 11 komnat labiryntu już 17 sierpnia o g.14.00 w sali kameralnej MDK Radomsko.

Świat pędzi i jest pełen hałasu – czujesz ten wyścig? Podczas podróży przez labirynt porzuć tę pędzącą rzeczywistość, zatrzymaj się, pomyśl o sobie, swoim życiu, o tym jaki wywierasz wpływ. Zapraszam na wyprawę do miejsca, do którego nikt nie ma dostępu – tylko Ty.
Labirynt można porównać do multimedialnej wystawy, w której podążasz wraz z głosem lektora (w słuchawkach) wyznaczonym torem, jesteś widzem, ale i częścią tej wystawy. W drodze przez 11 komnat towarzyszą Ci multimedia: dźwięk, obraz, światło. Możesz dotknąć, wybrać, posmakować, a nawet przeprowadzić eksperyment. Przejście całości instalacji zajmuje ok. 45 minut. „Labirynt” jest oparty na ponadczasowym ewangelicznym przesłaniu. To multimedialna opowieść, w której bierzesz udział sam od początku do końca. „Labirynt” stawia Cię przed wyborem oraz pokazuje, w jaki sposób go dokonać. Zarazem to mocne przeżycie, które zapadnie na długi czas w Twojej głowie. „Labirynt” nie ma nic wspólnego z sztuczkami, trickami czy manipulacją.

Wejście do „Labiryntu” jest bezpłatne. Wejść do niego mogą osoby powyżej 10 roku życia. Wejście do „Labiryntu” uwarunkowane jest uprzednią rezerwacją telefoniczną 665 934 099.

Otwarcia labiryntu:

17.08 – 14.00 – 17.00.

18-20.08 – 10.00 – 17.00

21.08 – 10.00 – 15.00

Organizator: Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne oddział terenowy Radomsko