SKĄD SIĘ BIORĄ SNY / 2D dubbing - PREMIERA!!!

Regularny repertuar
Bilety: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy, 14 zł grupowy, Tani Poniedziałek

reżyseria: Kim Hagen
scenariusz: Søren Grinderslev
gatunek: animacja / familijny
produkcja: Dania 2020
czas trwania: 81 minut
b.o.
dubbing: Aleksandra Kowalicka, Magdalena Herman-Urbańska, Maciej Kosmala, Krzysztof Banaszyk, Agnieszka Fajlhauer

Czy można wymyślić sen, dzięki któremu twoja nowa siostra wreszcie pokocha twojego… chomika? Jak się okazuje – można, bo przecież wyobraźnia nie ma żadnych granic! Odkryj miejsce, w którym tworzą się sny i sam wymyśl przestrzeń, w której znajdziesz się po zaśnięciu. Inspiracje, jak to zrobić i czego lepiej unikać, znajdziecie w ekscytującej, pełnej przygód animacji „Skąd się biorą sny”.

Spokojne życie Minny komplikuje się, kiedy poznaje swoją przyrodnią siostrę Jenny, a ich ojciec postanawia, że zamieszkają w jednym domu. Nieznośna dziewczynka daje się we znaki, ale Minna nie zamierza jednak dawać za wygraną i stara się zrobić wszystko, aby pozbyć się małej intruzki. Przypadkowo pewnej nocy odkrywa niesamowitą krainę, w której powstają sny. Poznaje tam zwariowanych konstruktorów, którzy stają się jej przyjaciółmi i uczą tajników swojej pracy. Dzięki nim Minna wpada na genialny pomysł. Planuje stworzyć dla siostry sen, który wystraszy niesforną dziewczynkę raz na zawsze. Niestety sytuacja wymyka się spod kontroli. Minna wpada w panikę i decyduje się wkroczyć do zaprojektowanego przez siebie świata snów, aby ruszyć Jenny na ratunek. Ta przygoda przejdzie wszystkie najśmielsze wyobrażenia!